Biała bielizna koronkowa

Wyjątkowo wygodna i zgodna z panującymi trendami biała bielizna koronkowa teraz dostępna jest w seksownych odsłonach. Zmysłowo podkreślające biust kobiet staniki, wycięte majtki z koronką, ręcznie szyte bralety, czy body w kolorze off white powstały wyłącznie z myślą o pięknie kobiecej sylwetki. Dbamy, by panie czuły się wyjątkowo niezależnie od sytuacji dzięki bieliźnie stworzonej z lekkiego materiału, wykończonego zdobioną koronką. Dyskretne biustonosze w białym kolorze oraz skrojone na miarę stringi stanowią nowy wymiar wygody w czasie noszenia seksownej bielizny.

Niezwykle kobieca biała bielizna koronkowa

Przygotowując bieliznę w kolorze białym na uwadze mamy podkreślenie jej wyrazu estetycznym wykończeniem. Obok zmysłowych falbanek i wąsików eksponowanych na skórze w białej bieliźnie koronkowej stosujemy wiele innych rozwiązań, dodających jej kobiecego charakteru. Satynowe wstążki w bodach i niewielkie kokardki w biustonoszach solidnie przyszyte są do kroju bielizny, tak by nawet po kontakcie z innymi tkaninami nie ulegały oderwaniu. Swoją bieliznę szyjemy na miarę, co oznacza, że każdy z prezentowanych modeli staników, braletów, czy spodenek z koronką dopasowywany jest indywidualnie do sylwetki klientki. Prezentowane modele stanowią hołd wobec zmysłowości kobiecego ciała, które podkreślane jest bielą skrojonej ręcznie bielizny.

Bielizna koronkowa biała

Dużą uwagę przykładamy do selekcjonowania materiałów wykorzystywanych do tworzenia poszczególnych projektów, przez co tkaniny nie rozciągają się w czasie prania i nie podrażniają wrażliwej skóry kobiet. Zgodne z aktualnymi trendami kroje sprawiają, że białą bieliznę koronkową z asortymentu mogą nosić panie w każdym wieku. Biel nie odbarwia się pod wpływem noszenia i prania, stąd nawet po wielu latach biustonosze, body, czy bralety wyglądają perfekcyjnie. Dzięki ręcznemu szyciu panie mogą mieć pewność o idealnym dopasowaniu do ich sylwetki bielizny, która nie będzie odznaczać się na ubraniach. Tym samym staniki i majtki nie pozostawiają na skórze bolesnych odcisków, a biała bielizna jest w pełni komfortowa. Nie daj sobie wmówić, że biel oznacza niewinność- bądź seksowna w każdym kolorze bielizny!