Białe body koronkowe

Wydobądź piękno ze swojego ciała i zachwycaj nim innych! Nasze body koronkowe białe są subtelnym podkreśleniem atutów Twojej sylwetki, dzięki którym poczujesz się wyjątkowo! Ręcznie szyte body białe koronkowe powstają w oparciu o projekty odzwierciedlające aktualne trendy, a staranne wykończenie oraz satynowe elementy dodatkowo wpisują się w upodobania kobiet o każdym typie sylwetki. Postaw na własne pragnienia o zmysłowych bodach i uzupełnij swoją garderobę bielizną stworzoną wyłącznie dla Ciebie!

Body koronkowe białe szyte z myślą o kobietach

Doświadcz swobody podczas noszenia bodów koronkowych białych i traktuj je, jak ulubioną część swojej szafy! Starannie wyselekcjonowana tkanina zapewnia komfort w czasie noszenia bodów, które podkreślają sylwetkę i prezentują jej najważniejsze atuty. Dekolt okalają niezwykle kobiece wąsiki, przez co biust eksponowany jest w wyjątkowym wydaniu. Spodenki w bodach białych koronkowych są marszczone w talii, dodając bieliźnie zmysłowego wyrazu. Body dostępne w kolorze off white to gwarancja odporności materiału na trwałe zabrudzenia- bielizna nawet po wieloletnim korzystaniu nie traci swojej pierwotnej barwy. Delikatny materiał okalający ciało ściśle dopasowany jest do jego kształtu, ponieważ body powstają pod indywidualne zamówienia klientek.

Białe body koronkowe

Projektując swoją bieliznę mieliśmy na uwadze różne typy sylwetek kobiet. Uniwersalne kroje bodów białych koronkowych przywracają właściwe proporcje ciału, zakrywając niedoskonałości i eksponując seksowne atuty. Panie o szerszych biodrach lub biuście nie muszą obawiać się, że rozmiar bielizny nie uwzględnia ich budowy ciała- dzięki ręcznemu szyciu body dopasowane są do każdego typu sylwetki. Wyróżniające w bodach koronkowych białych są także elementy wykończeniowe z połyskującej satyny- wykorzystanie ich do stworzenia stabilnych mocowań na szyi i w talii dodatkowo poprawia komfort noszenia bielizny. Nie podwija się ona nawet w czasie intensywnego ruchu, dając całkowitą swobodę swojej właścicielce. Eksponuj to, co w Twojej sylwetce najpiękniejsze i wybierz ręcznie szyte body w kolorze off white!