Białe majtki koronkowe

Biel kojarzy Ci się z niewinnością? Nasze białe koronkowe majtki całkowicie zmienią Twój pogląd na część bielizny w tym kolorze. Ręcznie obrabiany materiał oraz szyte na miarę kroje majtek sprawiają, że zamawiająca je kobieta zyskuje bieliznę doskonale prezentującą się na pośladkach. Starannie wyselekcjonowany materiał nie powoduje drażniących otarć, a jego pielęgnacja jest niezwykle prosta- bez obaw o utratę pierwotnego koloru, czy odpruwające się elementy koronki. Seksowna bielizna w kolorze białym to element obowiązkowy Twojej szafy!

Białe koronkowe majtki dopasowane do Twojego ciała

Wyróżniający krój białych koronkowych majtek sprawia, że coraz więcej kobiet decyduje się na ich zamówienie. Przygotowywana ściśle pod wymiary klientek bielizna nie odstaje od pośladków, ani nie opina ich zbyt mocno, co mogłoby powodować nieestetyczne odznaczenia na spodniach. Wykorzystana do stworzenia majtek koronka nie podrażnia delikatnej skóry w okolicach bikini, a bogato zdobiony przód bielizny trafia w zróżnicowane upodobania kobiet. Swoje majtki projektujemy tak, by odpowiadały na światowe trendy, stąd każdy model dostępny w asortymencie gwarantuje kobietom nie tylko wygodę, lecz także styl. Również z tego powodu majtki nie posiadają jednolitego kroju, lecz znaleźć można zarówno wygodne bokserki damskie z białej koronki, jak i seksowne stringi.

Seksowne białe majtki koronkowe

Dostępna bielizna podkreślać ma atuty ciała pań o każdej sylwetce. Zarówno krój, jak i poszczególne wykończenia koronkowe mają dodawać kobietom pewności siebie oraz przekonywać je o pięknie swojego ciała. Dzięki lekkiemu materiałowi, wykorzystanemu do stworzenia majtek nie odznaczają się one nawet na obcisłych spodniach. Bielizna w białym kolorze doskonale kontrastuje z barwą ciała, stąd każdy szczegół bielizny pięknie prezentuje się na skórze. Wraz z białymi koronkowymi majtkami nosić można dowolne staniki, ponieważ ich uniwersalny kolor dopasowuje się do każdej barwy i kroju. Zmysłowo zakrywające pośladki majtki lub odważnie wycięte stringi z koronką pobudzają zmysły i sprawiają, że ciało kobiety eksponowane jest w subtelny i piękny sposób.