Biustonosz koronkowy z fiszbinami

Starannie przygotowany koronkowy biustonosz z fiszbinami to doskonała propozycja dla kobiet, które cenią funkcjonalność swojej bielizny. Ręcznie wykonany stanik, uszyty zgodnie z dostarczonymi przez klientki wymiarami ma zmysłowo eksponować biust kobiet, niezależnie od wieku. Kupując biustonosz koronkowy z fiszbinami zyskujesz stabilne podtrzymanie biustu, bez uczucia dyskomfortu z powodu uciskających ramiączek i obwodu. Dyskretnie unoszący biust biustonosz koronkowy usztywniany zaprojektowany został z myślą o pięknie kobiecego ciała!

Ręcznie krojony koronkowy biustonosz z fiszbinami

Krój biustonosza koronkowego usztywnianego tworzony jest ściśle pod wymiary ciał klientek, stąd nawet podczas całodziennego noszenia na skórze nie pozostają nieestetyczne odciski, a miseczki stabilnie przylegają do piersi. Projekt koronkowego biustonosza z fiszbinami ma dbać zarówno o wygląd biustu, jak i estetyczne prezentowanie się pod ubraniami swojej użytkowniczki. Dzięki swoim właściwościom bielizna z fiszbinami wyjątkowo eksponuje biust, unosząc go i stabilnie przytrzymując. Dodatkowo solidne wykonanie biustonosza koronkowego z fiszbinami sprawia, że nawet po długiej eksploatacji poszczególne elementy projektu nie odpruwają się od siebie, a obecne pod biustem fiszbiny nie ranią delikatnej skóry tej części ciała.

Stanik z fiszbinami koronkowy

Zalety związane z koronkowym biustonoszem z fiszbinami to przede wszystkim pięknie uniesiony biust i brak odcisków na skórze. Tak, jak w przypadku pozostałych modeli bielizny w naszym asortymencie dbamy, by każdy stanik koronkowy z fiszbinami miał atrakcyjny wygląd i o najdrobniejszy szczegół jego wykonania. Starannie wyselekcjonowany materiał, z którego uszyte są staniki nie podrażnia skóry, a przede wszystkim nie niszczy i nie rozciąga się w czasie prania. Ręcznie szyte miseczki oraz regulowane ramiączka dopasowane są do indywidualnych wymiarów kobiet, stąd poszczególne modele staników zamawiać mogą panie o różnym rozmiarze biustu. Chcemy, by dzięki biustonoszowi koronkowemu usztywnianemu z naszej oferty każda kobieta mogła odkryć w sobie to, co najpiękniejsze i przez cały dzień czuła się pewna siebie!