Bralety koronkowe

Modny w sezonie i poza nim bralet koronkowy to coś więcej, niż bielizna. Przypominający krótki top biustonosz sprawdza się, jako uzupełnienie dowolnej stylizacji. Zamawiane bralety koronkowe powstają w oparciu o podane przez klientki wymiary, stąd ściśle przylegają do ich ciał i nie eksponują zbyt wiele. Delikatna koronka oraz subtelne szwy sprawiają, że koronkowy bralet wybierany jest przez panie w każdym wieku, które cenią zmysłową bieliznę. Poznaj wszystkie zalety braletów i zamów je do swojej szafy!

Bralet koronkowy, czyli modna bielizna o wielu twarzach

Popularność braletów koronkowych z naszego asortymentu zawdzięczana jest ich starannemu szyciu. Dokładnie wyselekcjonowane materiały niezbędne do stworzenia braletu koronkowego pochodzą od najlepszych producentów tkanin, stąd nawet całodzienne noszenie bielizny nie powoduje nieprzyjemnych otarć skóry. Bralet koronkowy doskonale komponuje się z innymi elementami odzieży – mogą je nosić zarówno pewne siebie kobiety, zastępując nimi tradycyjne topy, jak i mniej odważne panie, poprzez zakładanie koronkowego braletu na biały T-shirt. W każdym z przypadków wyrazisty kolor materiału oraz starannie wykończony krój podkreślać będzie wyjątkowość kobiecej sylwetki oraz jej seksapil.

Seksowny bralet z koronki

Bralet szyty na miarę to wyjątkowa okazja do zakupu elementu szafy, który nie będzie zalegać w niej na wieki. Uzupełnienie stylizacji braletem koronkowym w każdym przypadku dodaje jej stylowego zacięcia, pozwalając czuć się kobiecie, jak topowej modelce. Nie trzeba obawiać się, że ten element szafy jest zbyt wyzywający- noszona na co dzień z koronkowym braletem odzież dodaje mu subtelnego wyrazu, na którym zależy mniej odważnym kobietom. Przygotowanie braletów to proces odbywający się dopiero po złożeniu zamówienia przez klientkę, przez co szyty na miarę element odzieży nie przesuwa się na ciele pań nawet podczas intensywnego dnia. Prezentowane modele opracowane są na bazie światowych trendów, stąd zamawiając koronkowy bralet zyskujesz coś więcej, niż ubranie. Dzięki braletom koronkowym każda kobieta może poczuć się modnie, seksownie i zmysłowo- niezależnie od sytuacji.