Czarna bielizna koronkowa

Perfekcyjnie dopasowana do ciała bielizna czarna koronkowa stanowi niezbędny element w szafie każdej kobiety. Szyte na miarę biustonosze, piżamki z koronki, czy seksowne body idealnie układają się na sylwetce pań, pozwalając im poczuć się pewnie siebie. Intensywny kolor bielizny dodatkowo podkreślany jest przez satynowe wykończenia i estetyczne falbany. Prezentowana bielizna czarna koronka idealnie dopasowuje się do ciała, eksponując jego zalety i ukrywając niedoskonałości. Bądź zmysłowa i wyraź swój charakter!

Perfekcyjna bielizna czarna koronkowa szyta ręcznie

Wychodzimy z założenia, że najbardziej zmysłowa kobieta to ta, której bielizna dodaje wyjątkowej pewności siebie. Podczas projektowania bielizny czarnej koronkowej dbamy więc nie tylko o wysokiej jakości materiał, który nie podrażnia skóry, lecz także o staranne wykończenie każdego modelu. Pięknie odznaczająca się na skórze koronka tworzy wyjątkowe falbany, wąsiki lub całe kroje bielizny, która ma seksownie podkreślać atuty każdej sylwetki. Wykorzystana w bieliźnie czarnej koronka wybierana jest na podstawie starannej selekcji, po to by jej bogate zdobienia nie tylko dodawały uroku bieliźnie, lecz także wyjątkowo prezentowały się na skórze. Każdy z elementów bielizny w kolorze czarnym stanowi odzwierciedlenie aktualnie panujących trendów oraz wyjątkowej fascynacji kobiecym ciałem.

Czarna bielizna koronkowa

W naszych szwalniach kierujemy się wyłącznie dobrem klientek, stąd zamawianą przez nie bieliznę czarną koronkową przygotowujemy wyłącznie po podaniu szczegółowych wymiarów sylwetki. Dzięki temu zarówno podkreślające pośladki majtki, jak i eksponujące biust staniki nie odstają od ciała, nadając się tym samym do dyskretnego noszenia nawet pod obcisłymi ubraniami. Wyrazista barwa bielizny pozostaje w nienaruszonym odcieniu nawet po wielokrotnym praniu. Wszyta do bielizny czarnej koronka podkreśla indywidualne atuty sylwetki, dokładnie przylegając do ciała i materiału- dzięki temu klientki mogą mieć pewność, że nie oderwie się ona od bielizny nawet w czasie wyjątkowej aktywności. Szyte na miarę biustonosze, body i matki są na wyciągnięcie ręki.