Czarne body koronkowe

Nasze body koronkowe czarne sprawią, że Twoje ciało będzie prezentować się bardziej seksownie, niż miało to miejsce dotychczas! Ręcznie wykonywane i starannie krojone body czarne koronkowe idealnie dopasowują się do sylwetki, eksponując jej atuty i zakrywając niedoskonałości. Prezentowana bielizna to połączenie delikatnej koronki i zmysłowej satyny, które wspólnie dodają kobiecie pewności siebie w każdej sytuacji! Aktualizowane wraz z modą modele bodów idealnie uzupełniają szafę kobiety i szybko staną się jej ulubioną bielizną!

Dopasowane do sylwetki body koronkowe czarne

Trudno znaleźć kobietę, która w stu procentach zadowolona jest z wyglądu swojego ciała. Nasze body wydobywać mają z pań najlepsze atuty sylwetki, sprawiając by każda z nich uwierzyła w swoje piękno! Intensywny kolor bodów koronkowych czarnych zmysłowo podkreśla ciało- eksponowane są zarówno krągłości biustu, wcięcie w talii, jak i wyjątkowy kształt pośladków. Bielizna obok bogato zdobionej koronki posiada wszyte elementy satynowe, które znakomicie uzupełniają wygląd bodów czarnych koronkowych z oferty. Satynowe wstążki wykorzystane są do stabilnego przywiązywania bielizny na szyi i w pasie, co dodatkowo poprawia komfort jej noszenia. Body cechuje duża wytrzymałość, stąd ich częste zdejmowanie nie powoduje utraty jakości materiału.

Czarne body koronkowe

Tkanina wykorzystana w bodach koronkowych czarnych została wyselekcjonowana pod kątem jakości i miękkości. Bielizna dostosowana jest bowiem do wrażliwego ciała kobiet, stąd nawet przy całodniowym noszeniu na skórze nie pozostają bolesne odciśnięcia. Krój przygotowywany wyłącznie pod zamówienie klientek daje pełną swobodę ruchów swojej właścicielce. W bodach czarnych koronkowych wyjątkowo prezentowane są biodra kobiet, dzięki starannie marszczonej w talii tkaninie, pięknie poruszającej się podczas chodzenia. Bieliznę cechuje nie tylko komfort w czasie noszenia, lecz także zmysłowość. Czarna, bogato zdobiona koronka wyraziście odznacza się na skórze pań, dodając uroku i subtelnie podkreślając sylwetkę właścicielki. Ręcznie szyte body powstają z myślą o Tobie!