Czarne majtki koronkowe

Podkreślające kształt pośladków czarne koronkowe majtki to nie tylko wygodna bielizna, lecz przede wszystkim dodający pewności element szafy. W zależności od wybranego kroju ręcznie szyte majtki czarne koronkowe mogą mniej lub bardziej eksponować pośladki, podkreślając piękno kobiecego ciała. Ich delikatny materiał nie powoduje otarć w wyjątkowo wrażliwych okolicach bikini, przez co majtki koronkowe czarne z naszego asortymentu wybierane są przez wszystkie kobiety, ceniące dyskretną bieliznę o stylowym wyrazie

Zmysłowe i seksowne czarne koronkowe majtki

O wygodzie podczas noszenia majtek koronkowych czarnych z naszego asortymentu decyduje skrojony na miarę materiał, który dokładnie opina pośladki, jednocześnie nie powodując ucisku. Już w fazie projektu dużą uwagę przywiązywaliśmy do jakości materiału, wykorzystanego do stworzenia majtek czarnych koronkowych, ponieważ doskonale wiemy, jak delikatna jest skóra w okolicach bikini. Dzięki czarnym koronkowym majtkom z naszego asortymentu każda kobieta może poczuć się seksownie, a delikatna tkanina dodatkowo stanowi dyskrecję nawet podczas noszenia bielizny pod opiętymi spodniami. W asortymencie posiadamy zarówno zmysłowo podkreślające pośladki kroje, jak i seksowne stringi, dokładnie dopasowane do sylwetki zamawiającej kobiety.

Czarne majtki z koronki

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie ma uniwersalnej budowy ciała wśród pań, stąd naszym majtkom koronkowym czarnym poświęcamy dużo uwagi podczas projektowania. Przemyślany krój już we wstępnych fazach powstawania idealnie prezentować ma się zarówno na krępej, jak i szczupłej sylwetce. Każde z czarnych koronkowych majtek pięknie wyglądają w zestawieniu z subtelnymi biustonoszami z koronki, stąd panie mają swobodę w komponowaniu poszczególnych kompletów bielizny. Wyrazisty kolor majtek zmysłowo odznacza się na pośladkach i udach, podkreślając największe atuty kobiecej sylwetki. Dzięki majtkom czarnym koronkowym pośladki każdej kobiety zyskają nowy, seksowny wyraz, a w razie potrzeb- także wymodelowany kształt. Postaw na siebie- postaw na zmysłowe majtki z naszej oferty!