Czerwone body koronkowe

Seksowne body koronkowe czerwone zaprojektowane zostały z myślą o tych kobietach, które świadome są swojego ciała. Opinające sylwetkę body szyte są na miarę, a wykorzystany do ich stworzenia materiał to delikatna tkanina, zdobiona zdumiewającą koronką. Dzięki swojej barwie body pięknie odznaczają się na skórze, nie powodując otarć na wrażliwej skórze pań. Tworząca czerwone body koronka to unikatowe wzory, które w połączeniu z satynową wstążką modnie prezentują się na ciele kobiet o dowolnym typie sylwetki.

Zmysłowe body koronkowe czerwone dla Ciebie

Uniwersalny krój bodów koronkowych czerwonych sprawia, że kobiety w każdym wieku mogą kupić do swojej szafy ten element bielizny. Ich bogato zdobiona góra oraz wycięty dekolt stabilnie przylegają do ciała, prezentując biust pań w subtelny sposób. Wykorzystana do stworzenia czerwonych bodów koronka podkreśla seksapil kobiet, a jednocześnie odporna jest na rozerwania, czy rozciąganie. Body uzupełnione są satynowymi wstążkami, które służą do stabilnego zawiązywania bielizny na szyi oraz w pasie. Tak, jak inne elementy naszego asortymentu czerwone body powstają wyłącznie na zamówienie klientek, stąd zgodne są z miarami pobranymi z ich ciał. Od teraz seksowna bielizna zyskała nowy wymiar i dostępna jest w atrakcyjnych cenach.

Czerwone body z koronki

Czerwone body to wykończona wąsikami góra bielizny oraz spodenki marszczone w talii. Zaprojektowany krój stabilnie przylega do ciała, a wykorzystana w czerwonych bodach koronka nie pozostawia na ciele nieestetycznych odciśnięć. Poszczególne modele bodów przygotowywane są zgodnie z panującymi trendami, stąd panie mają możliwość zamawiać bieliznę zgodną z aktualną modą. Obok zmysłowego kroju body podkreślają kobiecość swoim intensywnym kolorem, który nawet po wielu praniach nie traci swojej intensywności. Unikatowy wygląd sprawia, że wraz z bodami koronkowymi czerwonymi nosić można inne elementy odzieży, które pobudzać mają wyobraźnię i dodatkowo eksponować atuty kobiecego ciała. Te, dzięki bodom ukazane są w całej okazałości- ręczne szycie bielizny podkreśla zalety odmiennych sylwetek pań, które mogą czuć się pewnie siebie i pięknie!