Czerwone majtki koronkowe

Nic tak nie podkreśla zmysłowości kobiecego ciała, jak czerwone majtki z koronką o dowolnym kroju. Wykończone tasiemkami, bogato zdobioną koronką lub niezwykle kobiecymi „wąsikami” majtki sprawdzają się w każdej sytuacji. Dzięki szyciu na miarę materiał nie przesuwa się na skórze, a majtki koronkowe czerwone dyskretnie opinają pośladki. Posiadamy zarówno seksowne stringi eksponujące ciało, jak i zabudowane oraz bogato zdobione czerwone majtki koronkowe dla pań w każdym wieku. Pozwól, by seksowna bielizna wyrażała Ciebie!

 • majtki koronkowe megan

  Majtki koronkowe Megan Panties

  49,00 
 • Stringi koronkowe bellissima black
  Promocja!

  Stringi koronkowe Bellissima Thongs

  79,00  69,00 
 • Majtki koronkowe Marie Panties

  49,00 
 • stringi koronkowe czerwone Katie
  Promocja!

  Stringi koronkowe Katie Thongs Red

  59,00  49,00 
 • Promocja!

  Stringi koronkowe Katie Thongs

  59,00  49,00 
 • Promocja!

  Majtki koronkowe Katie Panties

  59,00  49,00 

Dopasowane do pośladków czerwone majtki z koronką

Prezentowana bielizna to krojone na miarę modele doskonale prezentujące się na ciele pań. Dzięki czerwonym majtkom z koronką kobieta w każdym wieku zyska pewność siebie, a ich odważny kolor szybko wkroczy do grona ulubionych. Starannie dobrany materiał cechuje się niezwykłą delikatnością, a wykorzystana do szycia koronka pochodzi ze światowych stolic mody. Wraz z majtkami koronkowymi czerwonymi łączyć można staniki o tej samej barwie, które wspólnie stworzą niezwykle seksowny zestaw na każdą okazję. Bielizna wykończona jest modnymi paseczkami, kokardami i wąsikami, czyli elementami, które dodatkowo dodają apetytu kobiecej sylwetce. Dzięki czerwonym majtkom koronkowym każda z pań może poczuć się, jak prawdziwa bogini!

Czerwone majtki koronkowe – seksowne i zmysłowe

Zastosowane w czerwonych majtkach z koronką tkaniny nie podrażniają wrażliwej skóry okolic bikini. Ich pranie jest bardzo łatwe, a z pozoru delikatny materiał i koronka są trwałe oraz trudne do rozerwania. Wszystko za sprawą ręcznego szycia, które jest podstawą tworzenia unikatowych modeli czerwonych majtek koronkowych z naszej oferty. Doskonale wiemy, że tradycyjna bielizna zazwyczaj nie trzyma się stabilnie na ciele, stąd w naszych majtkach koronkowych czerwonych stosujemy skrojone na miarę gumy, przytrzymujące bieliznę w pasie. Zarówno czerwone stringi z koronką, jak i majtki przykrywające pośladki bogato zdobioną tkaniną nie pozostawiają na skórze odciśnięć, a ich wielokrotne wkładanie nie wpływa na pierwotną jakość bielizny. Nie ma nic bardziej kobiecego, niż bielizna w kolorze czerwonym!