Czerwone stringi koronkowe

Doskonale układające się na pośladkach czerwone koronkowe stringi są czymś więcej, niż zwykłą bielizną. Zaprojektowane z myślą o różnych typach sylwetki majtki podkreślają kształt ciała, jednocześnie nie uciskając skóry nawet podczas całodziennego noszenia. Prezentowane stringi koronkowe czerwone są szyte na miarę, co oznacza, że ręczne układanie materiału bielizny ma miejsce dopiero po zamówieniu klientek. Zadbaj o najbardziej osobisty element szafy i postaw na intensywną czerwień swojej bielizny!

 • Stringi koronkowe bellissima black
  Promocja!

  Stringi koronkowe Bellissima Thongs

  79,00  69,00 
 • Promocja!

  Stringi koronkowe Katie Thongs

  59,00  49,00 

Bądź seksowna i z chęcią noś czerwone koronkowe stringi

Wyzywająca czerwień materiału skoncentrowana jest na kobiecości. Dzięki czerwonym koronkowym stringom podkreślany jest temperament kobiet, a sama bielizna dodaje im pewności siebie w dowolnej sytuacji. Intensywny odcień koloru odporny jest na pranie, przez co koronka wykorzystana do uszycia bielizny nie traci swojej pierwotnej barwy. Lekki i delikatny dla skóry materiał stringów koronkowych czerwonych pochodzi ze światowych stolic mody, gdzie jakość ma zupełnie inny wymiar. Już w czasie projektowania bielizny na uwadze mamy różne typy sylwetek pań, stąd przygotowywane kroje w jednakowy sposób eksponują atuty kobiet o smukłej i krępej budowie ciała. Nie rezygnuj z seksownego wyglądu i wybierz stringi skrojone dla Ciebie!

Wykorzystana w czerwonych koronkowych stringach tkanina szczególnie dba o wrażliwą skórę swoich właścicielek, po to by nawet po całodziennym noszeniu dawać poczucie komfortu. Szyta na miarę bielizna cechuje się przede wszystkim perfekcyjnym dopasowaniem do sylwetki, stąd kobiety nie muszą martwić się o nieestetyczne odciski na skórze. Dzięki stringom koronkowym czerwonym podkreślone są najważniejsze atuty kobiecego ciała, a górne części pośladków otula tkanina w intensywnym kolorze. Koronka stabilnie przylega do kroju bielizny, nie odrywając się i nie prując. Od teraz każda z pań w zasięgu swojej ręki posiada odważne stringi w intensywnym kolorze, stworzone z myślą o pięknie kobiecego ciała i ognistym temperamencie przedstawicielek płci pięknej! Ręcznie szyta bielizna szybko stanie się Twoją ulubioną.