Dodatki koronkowe

Uzupełnij bieliznę o wyjątkowe dodatki koronkowe i zachwycaj zmysłowością swojego ciała. Podobnie jak pozostałe elementy w asortymencie, dodatki do bielizny przygotowywane są według indywidualnych wymiarów sylwetki klientek na bazie starannie wyselekcjonowanych tkanin. Dzięki temu wybrany komplet bielizny oraz dodatki spójnie prezentują się na ciele kobiet- zarówno, gdy chodzi o krój, jak i kolor materiału.

 • Komplet bielizny koronkowej Megan Red

  Pas Megan

  49,00 
 • Pas Isabella

  45,00 
 • koronkowy pas do pończoch Bellissima
  Promocja!

  Pas Bellissima

  79,00  69,00 

Seksowne dodatki koronkowe do bielizny

Podstawową rolą dodatków koronkowych do bielizny jest nadanie seksownego wyrazu sylwetce i zmysłowe podkreślanie jej atutów. Dbając o spójność kompletów dostępnych w asortymencie prezentowane dodatki koronkowe wykonane są z tych samych materiałów, co bielizna. Mowa przede wszystkim o odcieniu tkaniny oraz poszczególnych zdobieniach koronki, które spójne są z prezentowanymi modelami bielizny.

Dbając o wygodę w czasie noszenia kompletów bielizny poszczególne dodatki koronkowe wyposażone są w dyskretne regulacje ich położenia. Kobiety mają możliwość zmieniania długości poszczególnych pasków, czy obwodu w talii- wszystko po to, by seksowny wygląd zapewniany przez koronkowe dodatki był pod pełną kontrolą.