Figi koronkowe damskie

Seksowne i wygodne figi koronkowe sprawdzają się w każdej sytuacji! Ręcznie przygotowywany krój stabilnie przylega do pośladków, zdobiąc je bogatymi wzorami koronki, pochodzącej z europejskich stolic mody. Prezentowane figi z koronką są szyte na miarę, a więc ich powstawanie rozpoczyna się dopiero po złożeniu dyspozycji przez klientkę. Po ich otrzymaniu każda z pań ma możliwość poczuć się niezwykle kobieco w domu i poza nim. Zmysłowość, klasa, styl- właśnie takie są koronkowe figi przygotowywane wyłącznie pod wymiary Twojej sylwetki!

Koronkowe figi o zmysłowym zacięciu

To właśnie dzięki ręcznemu szyciu nasza bielizna nie podwija się na skórze, nie posiada luźnego materiału, ani nie uciska ciał klientek. Już od pierwszego dnia projektu figi koronkowe przygotowywane są według światowych trendów. Materiał opinający pośladki cechuje się trwałością, co daje koronkowym figom odporność na rozdarcia, czy prucie tkaniny. Prezentowana bielizna dostępna jest zarówno w kolorze niewinnej bieli, jak i wyrazistej czerwieni, stąd panie o odmiennych upodobaniach z pewnością odnajdą coś dla siebie. Dodawane figom z koronką elementy, takie jak paseczki, kokardki i wąsiki wpływają na ich seksowny wygląd na ciele każdej kobiety. Każda z pań zasługuje na ręcznie szyte majtki, dopasowane do swoich pośladków!

Sexy figi koronkowe

Największą inspiracją dla nas są ciała kobiet, stąd modele fig koronkowych mają doskonale prezentować się zarówno na krępych, jak i szczupłych sylwetkach. W zależności od modelu panie mogą zamówić figi koronkowe z elastyczną gumą w pasie lub estetycznym zapięciem powyżej niego. Swoją bieliznę szyjemy ręcznie i zawsze kierujemy się wymiarami podanymi przez klientki w momencie zamówienia. Wykorzystywane do stworzenia fig z koronką tkaniny są starannie wykańczane, tworząc pełny obraz bielizny zmysłowej i pięknej. Wiemy, jak wiele pewności siebie dodaje odpowiednio skrojona bielizna, która nie odznacza się na innych częściach garderoby, a przede wszystkim daje pełną swobodę ruchu. Seksowne figi koronkowe z naszego asortymentu posiadają wszystkie te cechy!