Biustonosz koronkowy miękki

Zamień sztywne fiszbiny na miękki biustonosz koronkowy i poznaj wygodę jego użytkowania! Dzięki zrezygnowaniu z fiszbin staniki koronkowe miękkie nie odciskają się na skórze pań, a ręczne szycie zapewnia doskonałe eksponowanie biustu każdej kobiety. Stworzone z myślą o paniach o różnym rozmiarze piersi biustonosze miękkie koronkowe starannie przylegają do ciała, unosząc biust i dając kobietom nieznaną dotąd swobodę. Bogato zdobiona koronka, regulacja ramiączek i zaprojektowane według światowych trendów staniki bez fiszbin są na wyciągnięcie ręki!

Komfort zapewniany przez biustonosze miękkie koronkowe

Dzięki miękkiemu biustonoszowi koronkowemu każda z pań zyskuje swobodę, której do tej pory nie doświadczyła. Szyta na miarę bielizna jest ściśle dopasowana do sylwetki kobiet, stąd bez użycia fiszbin odpowiednio podnosi biust i zapewnia jego zmysłowy wygląd. Projekt biustonoszy miękkich koronkowych łączyć ma ponadczasowe rozwiązania i zgodny z trendami krój, stąd w proponowanej ofercie każda z pań znajdzie model zgodny ze swoimi oczekiwaniami. Pielęgnacja staników koronkowych miękkich jest niezwykle prosta z uwagi na solidne, ręczne szycie, wykonane przez doświadczone krawcowe. Bogato zdobiona koronka, haftki i regulowane ramiączka z satynowym połyskiem tworzą trwałą bieliznę, która nie niszczy się nawet podczas intensywnego użytkowania.

Miękkie seksowne staniki koronkowe

Dzięki starannie opracowanemu projektowi biustonoszy miękkich koronkowych mogą być one zakładane nawet pod najbardziej obcisłe ubrania. Kobiety mają wówczas pewność, że ich bielizna nie odznacza się na ubraniach, dodając im jednocześnie pewności siebie. Wykorzystany podczas tworzenia bielizny materiał zapewnia stanikom koronkowym miękkim ponadczasowy wygląd z uwagi na swoją trwałość i dbałość o detale. Poszczególne modele posiadają bowiem dodatkowe, koronkowe falbanki i „wąsiki”, które podkreślać mają zmysłowość kobiecego ciała. Noszenie miękkiego stanika koronkowego jest bardzo wygodne nawet dla pań, które do tej pory nie miały w swojej szafie bielizny bez fiszbin. Wszystko dzięki szyciu staników na miarę, a także wyposażeniu poszczególnych modeli w wygodne, regulowane ramiączka i obwody.