Pas koronkowy

Niech Twoja szafa zapełni się seksownymi dodatkami do bielizny! Szyty na miarę pas koronkowy idealnie dopasowuje się do Twojej talii oraz ud, a dzięki regulowanym paskom masz pełną kontrolę nad jego położeniem. Koronkowe zdobienia oraz odcień wykorzystanej do stworzenia pasa tkaniny dopasowany jest do dostępnych w ofercie modeli bielizny, a dodatkowo masz możliwość zamówienia pasa z wszytymi żabkami do pończoch

 • Komplet bielizny koronkowej Megan Red

  Pas Megan

  49,00 
 • Pas Isabella

  45,00 
 • koronkowy pas do pończoch Bellissima
  Promocja!

  Pas Bellissima

  79,00  69,00 

Pas koronkowy dopasowany do talii

Krój pasa koronkowego oraz rodzaj wykorzystanej do zdobienia tkaniny spójny jest z kompletami bielizny koronkowej dostępnej w ofercie. Dzięki możliwości wszycia żabek do pończoch noszenie pasa staje się szczególnie praktyczne- obok seksownego podkreślenia talii stabilnie umieścisz pończochy na swoich nogach.

Niezwykle seksowne pasy koronkowe dbają nie tylko o wygląd, lecz także o wygodę kobiety podczas noszenia- regulowany obwód talii, ud i długości pozwala dowolnie zmieniać położenie pasków przylegających do ciała. Mechanizm regulujący dyskretnie ukryty jest w elementach bielizny, a jego części nie pozostawiają odcisków na skórze.