Bielizna plus size

Pozwól byśmy przekonali Cię, że bielizna plus size może być seksowna! Dostępne w różnych kolorach biustonosze oraz majtki to kroje opracowane z myślą o kobietach oczekujących od swojej bielizny więcej. Szyte ręcznie modele doskonale unoszą biust i eksponują pośladki, prezentując tym samym wyłącznie zalety pań o krępej budowie ciała. Nasza bielizna koronkowa na miarę wykonana jest z delikatnego materiału idealnie przylegającego do sylwetki, bez uczucia dyskomfortu i uciskającego materiału. Wyglądaj i czuj się seksownie w swoim ciele!

Subtelna bielizna plus size szyta na miarę

Dzięki ręcznemu krojeniu tkanin tworzących naszą bieliznę plus size klientki mają pewność, że ich ciało w każdej sytuacji prezentować się będzie pięknie. Przygotowane staniki dostępne są w wersji ze sztywnymi fiszbinami unoszącymi biust oraz w wersji miękkich biustonoszy, szytych zgodnie z miarami zdjętymi z sylwetki klientek. W przypadku bielizny koronkowej na miarę nie ma mowy o odstających od ciała materiałach oraz nadmiernie odciskających się na skórze szwach. Poszczególne elementy bielizny przygotowywane są tak, by komfortowo opinać ciało właścicielek, stanowiąc ulubiony element garderoby. Dbamy o różnorodność dostępnych kolorów i modeli, które odpowiadają na panujące aktualnie trendy. Już w fazie projektu bielizna tworzona jest z myślą o kobietach, które od swojej bielizny oczekują wyjątkowej współpracy z ciałem.

Seksowna bielizna szyta na miarę – plus size

Zarówno biustonosze, jak i majtki plus size odpowiednio eksponują atuty sylwetki kobiet. Dzięki skrojonym na miarę stanikom piersi unoszone są do góry, a pośladki opinane najwyższej klasy tkaniną. W naszej bieliźnie plus size znaleźć można nie tylko bogato zdobioną koronkę, lecz także satynowe wstawki i zmysłowe falbany. Trwałość materiału pozwala na regularne pranie bielizny bez obaw o jej zniszczenie. Staramy się, by w naszej bieliźnie koronkowej na miarę każda kobieta o wyjątkowej sylwetce poczuła się seksownie i pewnie siebie. Subtelne podkreślenie cery delikatną koronką oraz skrojonym na miarę materiałem pozwala czuć się paniom komfortowo w zmysłowych kompletach bielizny.