Staniki koronkowe z paskami nad miseczkami

Unikatowe projekty staników koronkowych z paskami są na wyciągnięcie ręki! Dzięki umieszczeniu starannie skrojonych pasków nad miseczkami biustonoszy bielizna szyta na miarę zyskuje dodatkowy urok. Każdy stanik koronkowy z paskami nad miseczkami przygotowywany jest z myślą o kobietach o różnym rozmiarze piersi, stąd jego wygląd podkreśla atuty sylwetki niezależnie od jej kształtu. Przygotowane koronkowe staniki z paskami wyjątkowo prezentują się w bluzkach z wyciętym dekoltem, subtelnie podkreślając kobiecość.

Niezwykle kobiece koronkowe staniki z paskami z przodu

Starannie wyselekcjonowany materiał użyty w stanikach koronkowych z paskami dokładnie opina biust pań, a odznaczające się na ciele wąskie taśmy dodają uroku bieliźnie. W zależności od wybranego modelu koronkowego stanika z paskami wyróżnia się on intensywnym kolorem, którego wyrazistość pozostaje niezmieniona nawet po wielorazowym praniu. Sam krój biustonoszy opracowany jest tak, by zmysłowo podkreślać piękno kobiecego ciała, niezależnie od wieku. Dzięki szyciu biustonoszy na wymiar oraz umieszczeniu dodatkowych, estetycznych pasków biust niezależnie do sytuacji prezentuje się pięknie! Przygotowanie koronkowych staników z paskami to starannie przemyślany proces, którego efektem jest seksowna bielizna w atrakcyjnych cenach, szyta zgodnie z podanymi przez klientki wymiarami.

Ręcznie powstające koronkowe staniki z paskami z przodu cechują się trwałością, przez co właścicielki mogą mieć pewność, że poszczególne elementy nie odprują się od siebie. Dodatkowo wszyte w ramiączka o satynowym połysku regulacje pozwalają na swobodne korygowanie położenia bielizny na ciele. To właśnie staranne wykończenie sprawia, że w koronkowych stanikach z paskami zakochują się kobiety w każdym wieku! Ich uniwersalny krój pozwala, by nawet w bluzkach o dużym dekolcie prezentowały się subtelnie i z klasą. Koronkowy stanik z paskami z przodu nad miseczkami sprawia, że każda z pań może poczuć się, jak na sesji do magazynu modowego, ponieważ ich wygląd opracowany został w oparciu o światowe trendy. Czuj się seksownie niezależnie od sytuacji!